Terapie Naturalne Grzegorz Marć

 • Data publikacji: Maj 2, 2021
  • 500530655, Kędzierzyn-Koźle, opolskie, Polska

Grzegorz Marć jestem założycielem i trenerem Akademii Hipnoterapii.pl, jestem certyfikowanym Hipnoterapeutą przeszedłem wiele profesjonalnych szkoleń i kursów z hipnozy oraz hipnoterapii zaawansowanej jestem również certyfikowanym praktykiem hipnozy konwersacyjnej jak i innych technik hipnotycznych.
Dodatkowo przeszedłem szereg szkoleń w różnych zakresach medycyny niekonwencjonalnej.
Od prawie 10 lat jestem praktykującym na co dzień hipnoterapeutą w gabinetach Terapii Naturalnych w Kędzierzynie-Koźlu i w Opolu w Centrum Terapii Holistycznych „dr.Holy” oraz terminowo w Oslo.
Fascynuję się hipnozą i jej skutecznością w hipnoterapii tego jak łatwo można dokonać szybkich odpowiednich zmian dzięki hipnozie w przeróżnych problemach i dolegliwościach.
Poszukuję wciąż nowszych technik hipnotycznych, rozszerzających jeszcze bardziej możliwości dokonania zmian na poziomach podświadomych. Stworzyłem autorską metodę pracy z nadwagą i napadowym i kompulsywnym jedzeniem słodyczy itp.
Łatwość nawiązywania relacji i swoboda w komunikacji płynących z serca sprawiają że jako Hipnoterapeuta i szkoleniowiec jestem osobą która w łatwy i przystępny sposób dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z pełnym zaangażowaniem a pomoc drugiemu człowiekowi jest celem nadrzędnym.


Ulica i numer lokalu: 8
Numer telefonu: 500530655
Adres e-mail: gm@terapienaturalne.info.pl
Adres internetowy: http://hipnozaterapia.pl/
Głosuj
Wynik 1 głosów

Zostaw komenatrz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Powiązane oferty

 • Maksym Komar

  Maksym Komar

  Hipnoterapia Kraków (małopolskie) Październik 22, 2020

  Maksym Komar jest profesjonalnym hipnotyzerem, dyplomowanym i certyfikowanym hipnoterapeutą, coachem, hipnologiem, doradcą personalnym i trenerem mentalnym. Dyrektorem i założycielem “Profes...

 • Witosław Janaszek

  Witosław Janaszek

  Hipnoterapia Poznań (wielkopolskie) Październik 22, 2020

  Skuteczna pomoc przy lękach, niechcianych nawykach, traumach, problemach finansowych, w związkach, zmiana negatywnych wzorców zachowań. Terapia przyspiesza rozwój osobisty i duchowy. Nadaje ...

 • Katarzyna Vermylen

  Katarzyna Vermylen

  Hipnoterapia Warszawa (mazowieckie) Październik 22, 2020

  Moje zainteresowanie terapią zaczęło się podczas studiów (jestem socjologiem, specjalizacja psychologia społeczna). Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą (OMNI Hypnosis Training Center), coac...

Tarocistka Londyn